Останній день подання проєктів за програмою Громадського бюджету Вараської громади

Сьогодні, 14 вересня, завершується етап подання проєктів на фінансування за програмою Громадського бюджету Вараської громади. Подати заявку може кожен житель громади, якому виповнилося 14 років.

Подати проєкт можна за допомогою платформи E-DEM. Після розгляду проєктів координаційним комітетом, який триватиме до 24 жовтня 2021 року, відбудеться голосування – це етап триватиме із 25 жовтня по 8 листопада 2021 року.

Оголошення назв проєктів-переможців відбудеться 12 листопада 2021 року, а безпосередня реалізація проєктів у 2022 році.

Нагадаємо, що за рахунок коштів Громадського бюджету Вараської громади реалізовуватимуться проєкти у таких категоріях: сільські, освітні, малі та великі.

Обсяг витрат на реалізацію одного сільського (реалізуються виключно в селах громади) проєкту не має перевищувати 100 тис.грн. Для одного освітнього (реалізуються виключно в закладах загальної середньої освіти) проєкту – до 250 тис.грн. Малі та великі проєкти (за виключенням закладів освіти) повинні реалізовуватися на території всієї громади – на один проєкт виділятиметься максимально до 150 тис.грн і до 500 тис.грн відповідно.

Докладна інформація про Громадський бюджет на сайті Вараської міської ради.