Кабмін запровадив дистанційне навчання у закладах освіти Вараської громади

Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із 23 вересня на всій території України встановлено "жовтий" рівень епідемічної небезпеки. Відповідно, на виконання цього рішення, а також постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 р. (зі змінами), рекомендацій Міністерства освіти і науки України, заклади освіти Вараської громади, працівники яких вакциновані менше ніж на 80%, повинні запровадити дистанційну форму навчання.

Отже, відсьогодні дистанційно навчатимуться учні 5-11 класів:

• Вараського ліцею №1 (68,6% вакцинованих працівників)
  • Вараського ліцею №2 (55,2%)
  • Вараського ліцею №4 (50,0%)
  • Вараського ліцею №5 (51,8%)
  • Вараської гімназії (52,6%)
  • Більськовільського ліцею (44,7%)
  • Мульчицького ліцею (31,9%)
  • Рудківського закладу загальної середньої освіти (52%)
  • Собіщицького ліцею (36,8%)
  • Сопачівського ліцею (41,8%)
  • Старорафалівської гімназії (64,3%)

(Інформація щодо кількості вакцинованих працівників закладів освіти подана станом на 14:00 23 вересня 2021 р.)

Заболоттівська та Озерецька гімназії, Вараський ліцей №3 працюватимуть у звичному режимі, оскільки відсоток вакцинованих працівників перевищує встановлений Кабміном поріг – 94,74%, 83,3% та 80,1% відповідно. Також обмеження не стосується закладів дошкільної освіти та учнів початкової ланки (1-4 класи).

Щодо закладів позашкільної освіти, то Дитячо-юнацька спортивна школа працюватиме у звичному режимі, адже у ній вакциновано 85% працівників. Будинок дитячої та юнацької творчості та Вараська дитяча музична школа працюватимуть дистанційно.

У разі досягення встановленого Кабінетом Міністрів України відсоткового рівня вакцинованих працівників заклад освіти зможе повернутися до очної форми навчання.

Зазначимо, учора у приміщенні Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради працював Центр вакцинації для працівників закладів освіти, у якому отримала вакцину 101 особа.

Нагадаємо, у Центрі вакцинації населення від COVID-19 м.Вараш є вакцини: CoronaVac, AstraZeneca та Pfizer. Центр працює щодня з 9:00-15:00 у Вараській міській публічній бібліотеці за адресою м-р Перемоги 23 (колишнє приміщення МРЕО, військкомату). Попередній запис для вакцинації відбувається у сімейного лікаря або за номером телефону (067) 678-76-32.