Вараська громада готова до осінньо-зимового періоду

Відповідно до інформації Департаменту житлово-комунального господарства, майна та будівництва Вараська громада повністю готова до осінньо-зимового періоду.

Так, житловий фонд готовий до опалювального сезону, були проведені усі необхідні ремонтні роботи на ділянках, де це було необхідно, для якісного постачання тепла в оселі жителів громади. Із 6 вересня теплоносій подається у будинки жителів с.Заболоття, а із 21 вересня теплом забезпечені будинки у м.Вараш.

Заклади освіти та культури в місті та у сільських місцевостях також готові до зими. Запас палива для котелень у сільських місцевостях достатній, найближчим часом буде доведений до 100% – нині тривають процедури тендерних закупівель.

У КП "Благоустрій" наявна уся необхідна техніка для прибирання доріг та вулиць Вараської громади від снігу, необхідний інвентар, а також посипочний матеріал та реагенти.