Координаційний комітет Громадського бюджету роз'яснює жителям громади процес голосування

Члени Координаційного комітету з питань впровадження Громадського бюджету беруть активну участь у роз'яснювальній роботі щодо одержання інформації та голосування за подані проєкти.

Зокрема, члени комітету відвідують заклади освіти Вараської громади, зустрічаються із учнями старших класів та вчителями. Зустрічі, під час яких надається інформація про можливість авторизації на платформі E-DEM та ін., уже відбулися в Старорафалівському закладі загальної освіти та Озерецькій гімназії. Також заплановані зустрічі із колективом та учнями Вараського ліцею та інших закладів, що не працюють дистанційно.

2021 09 30 14 45 17

photo 2021 09 30 14 45 37

До слова, до участі у програмі Громадського бюджету жителями Вараської громади подано 52 проєкти. Нині триває етап розгляду координаційним комітетом усіх ідей - опрацьовано 28 проєктів, вісім спрямовано на голосування, один відхилено.

Відмітимо, що голосування розпочнеться 25 жовтня і триватиме до 8 листопада 2021 року.