Вараські поліцейські допомогли доставити хворого хлопчика до лікарні

Водія "Chevrolet", який мчав селом Мульчиці, першого жовтня зупинив наряд сектору реагування патрульної поліції Вараського відділу поліції.

До поліцейських одразу вибігла схвильована пасажирка і повідомила, що везе назустріч "швидкій" свого трирічного сина, який потребує невідкладної допомоги.

Начальник сектору реагування патрульної поліції Сергій Яцушкевич та інспектор Сергій Маринич, вирішили везли матір і дитину службовим авто, прохідність якого набагато краще на бруківці.

Після зустрічі зі "швидкою", поліцейські продовжили доправлення малолітнього пацієнта до Вараської багатопрофільної лікарні разом із його матір’ю та фельдшером. Хлопця із високою температурою госпіталізували. Нині його стан поліпшився.

За інформацією Вараського районного відділу поліції ГУ НП у Рівненській області