Рятувальники провели урок для школярів Вараського ліцею №1

Працівники Вараського районного управління та 12-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області завітали на урок з основ безпеки життєдіяльності до Вараського ліцею №1.

Враховуючи зниження температури повітря, настання осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду, учням нагадали правила пожежної безпеки та заборону використання піротехнічних виробів.

Як стверджують педагоги закладу освіти, фахівці ДСНС зрозуміліше розповідають дітям про ту чи іншу надзвичайну ситуацію. Відповідно учні набагато краще засвоюють свої теоретичні знання та усвідомлюють якими можуть бути наслідки невиконання правил безпеки.

1633607

Задля широкого уявлення дітей про роботу пожежно-рятувальної служби, 7 жовтня рятувальники продемонстрували і розповіли їм про призначення бойового одягу та спорядження, пожежно-технічного обладнання, яке використовується при ліквідації різних надзвичайних подій, дорожньо-транспортних пригод тощо.

За інформацією Вараського РУ ГУ ДСНС України у Рівненській області; світлини