У Вараші нагородили батька солдата, головного архітектора та секретаря міської ради

Засідання тринадцятої сесії Вараської міської ради розпочалося із вручення нагород.

Грамотою Вараської міської ради та грошовою винагородою відзначено Сергія Хмелюка, який виховав сина – Михайла Хмелюка – стрільця першої групи охорони та патрульно-постової служби четвертого взводу першої роти військової частини А2424, який сумлінно виконує свій обов’язок із захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

IMG 1534

Міський голова м.Вараш Олександр Мензул вручає грамоту Сергію Хмелюку (ліворуч)

Також начальник Управління освіти Олена Корень нагородила грамотою Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом учасника бойових дій, начальника Відділу архітектури та містобудування Владислава Ільницького.

IMG 1603

Окрім цього, в.о. начальника Вараського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Микола Охман вручив почесну грамоту Рівненської ОДА секретарю Вараської міської ради Геннадію Дерев'янчуку за зразкове виконання військового обов'язку, високі показники у бойовій підготовці.