У Вараській громаді перенесено шкільні канікули

Осінні шкільні канікули у Вараській громаді розпочнуться 6 листопада. Таке рішення було ухвалене під час наради керівників закладів загальної середньої освіти 18 жовтня.

Начальник Управління освіти Олена Корень зауважує, що зазвичай осінні канікули припадають на останній тиждень жовтня й мали розпочатися 25 жовтня. Однак, через зростання захворюваності на COVID-19 дату канікул вирішено перенести.

"У нашій громаді значно підвищилася захворюваність, прогнози невтішні. Можемо потрапити у "червону" карантинну зону. Якщо ж її запровадять, то навчальні заклади в очному режимі зможуть працювати тільки в тому випадку, якщо вакциновано 100% працівників. А повну вакцинацію працівників освіти ми не зможемо забезпечити. Отже, якщо будемо у "червоній" карантинній зоні, учні відпочинуть і, можливо, продовжать навчання дистанційно. Перенесення осінніх канікул узгоджено з керівниками закладів освіти", – сказала Олена Корень.

За словами начальника управління, найближчої суботи (23 жовтня) учні також навчатимуться – заклади освіти громади (окрім Рудківського ЗЗСО) відпрацьовуватимуть перенесений робочий день.