Громадський бюджет Вараської громади: для голосування спрямовано 48 проєктів

Відбулося засідання Координаційного комітету з впровадження Громадського бюджету Вараської громади. Деякі з членів комітету взяли участь у режимі онлайн.

На засідання запросили авторів проєктів та представників підрозділів виконавчого комітету, комунальних підприємств тощо, котрі наступного року будуть реалізовувати ідеї, що наберуть найбільшу кількість голосів жителів громади.

1753

21 жовтня члени координаційного комітету завершили розгляд проєктів. Отже, із запропонованих жителями Вараської громади 52 ідей, 48 проєктів спрямовано на голосування, решту координаційним комітетом відхилено.

Відмітимо, що голосування розпочнеться 25 жовтня і триватиме до 8 листопада 2021 року.