У Вараші вшанували пам'ять першого генерального директора РАЕС Володимира Коровкіна

У Вараші сьогодні вшанували пам’ять Володимира Коровкіна.

Рік тому, 15 жовтня, на 91 році життя зупинилося серце Володимира Олександровича – заслуженого енергетика України, члена Академії інженерних наук, члена Правління-голови ветеранської секції ГО "УкрЯТ", авторитетного експерта ВАО АЕС та назавжди у пам’яті людей – першого генерального директора Рівненської АЕС, який очолював підприємство безперервні 30 років.

Під час вечора-спомина "Із Поліссям лишився назавжди…" у Палаці культури ім.Л.Українки спогадами про знаного фахівця поділилися генеральний директор ВП "РАЕС" Павло Павлишин та міський голова м.Вараш Олександр Мензул.

ф4

Зокрема, очільник Вараської громади, згадав своє знайомство з Володимиром Коровкіним.

"Упродовж багатьох років я працював на станції, а останні роки членом виконавчого комітету. Володимир Олександрович також входив до складу виконкому. І я завжди був радий, що він присутній на засіданні, оскільки його досвід, розміреність, авторитет, порядність у прийняті рішень вибивало всі негативи, які з’являлися. Володимир Олександрович засновник Рівненської АЕС та нашого міста – я вважаю, найкращого міста, як мінімум, у Західній Україні. Думаю, маємо громадою увіковічити пам’ять Володимира Олександровича і поставити пам’ятник, щоб майбутнє покоління завжди пам’ятало видатного енергетика", – наголосив Олександр Мензул.

ф1

У свою чергу генеральний директор ВП "РАЕС" відмітив, що найкращими спогадами про Володимира Олександровича буде безпечна робота станції і колективу на благо нашої держави.

"Сьогодні дуже складно говорити. Уже минув рік. І в минулому часі говорити про Володимира Олександровича доволі важко. Сьогодні у залі присутні люди, які пройшли з ним весь його життєвий шлях, а також багато тих, хто вважає його своїм учителем. Ми втратили спеціаліста, який розвивав усе те, чим ми сьогодні користуємося. Володимир Олександрович був великим професіоналом, експертом, громадським діячем і він зробив усе, щоб побудувати наше місто, щоб ми жили у комфорті та могли розвивати те, що маємо", – відмітив Павло Павлишин.