Рівненська АЕС працює у штатному режимі

Минулої доби на Рівненській АЕС у роботі із сумарним навантаженням 1882 МВт перебували три енергоблоки, ними вироблено 45,2 млн кВт год електроенергії. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

Водночас, 26 жовтня о 14:55 на естакаді технологічних трубопроводів сталася розгерметизація трубопроводу з воднем діаметром 38 мм без подальшого загоряння (одна з двох ниток траси від ресиверів водню).

Впливу на роботу технологічних систем РАЕС внаслідок зазначеної події не відбулося. Енергоблоки №1, №2 та №4 працюють у штатному режимі. На енергоблоці №3 (ВВЕР-1000) триває поточний ремонт.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

За повідомленням Управління інформації та зв'язків з громадськістю Рівненської АЕС