Жителям Вараської громади відшкодують вартість лічильників тепла

Жителі Вараської громади мають можливість отримати відшкодування вартості лічильників теплової енергії за рахунок місцевого бюджету. Під час засідання 13 сесії депутати Вараської міської ради затвердили порядок проведення відшкодування вартості встановлення вузлів комерційного обліку теплової енергії за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади у 2021 році.

Згідно з документом, відшкодуванню вартості підлягяють лічильники, котрі були встановлені теплопостачальними підприємствами.

"Передусім, це питання актуальне для жителів села Заболоття. Ця історія триває уже декілька років. Вузли комерційного обліку для більшості жителів села централізовано встановлювала ВП "Рівненська АЕС". Отже, для одних вартість лічильника варіюється від 10-12 тисяч гривень, декому треба сплатити 18-22 тисячі гривень. Для багатьох це великі гроші. Під час передвиборчої кампанії міський голова Олександр Мензул зустрічався із жителями Заболоття і запевнив, що посприяє у вирішенні проблеми. Депутати міської ради також пішли назустріч жителям села, тож незабаром РАЕС буде перераховано більше двох мільйонів", – зауважує директор Департаменту житлово-комунального господарства, майна та будівництва Дмитро Ющук.