Працівники виконавчого комітету, поліції та Держпродспоживслужби провели роз'яснювальну роботу з підприємцями

На виконання протокольного доручення №37 від 30 жовтня 2021 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської міської територіальної громади, виконавчий комітет Вараської міської ради інформує.

Із 26 жовтня 2021 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2З, з метою запобігання поширення на території Вараської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, посадовими особами виконавчого комітету Вараської міської ради спільно з Володимирецьким районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби у Рівненській області, працівниками Вараського РВП ГУ НП у Рівненській області 1 листопада 2021 року було проведено роз’яснювальну роботу з фізичними особами-підприємцями щодо виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236, у тому числі стосовно вимог до всіх учасників (відвідувачів, користувачів) та організаторів заходу (співробітників закладу, ринку) на території ринку по мікрорайону Ювілейний 1 та торгові заклади по проспекту ім.Т.Шевченка.