Вітаємо жителів с.Більська Воля із Днем села!

10 листопада, в день святої Параскеви, жителі Більської Волі відзначають храмове свято і День села!

Тож прийміть найщиріші вітання всі ті, хто тут народився, виріс, живе і працює на його благо. Найперше хочу подякувати всім, хто небайдужий до долі рідного села, хто сьогодні вже змінює та прагне змінювати життя на краще. І представникам старшого покоління – мудрим наставникам, і молоді з її енергією і бажанням будувати і розвивати громаду. Бажаю, щоб з кожним роком ваше село розквітало, ставало ще гарнішим, ще комфортнішим для проживання. Щоб молодь залишалася тут та завжди мала бажання повертатись до рідного села.

Varash BilskaVoliaDay

А ще у цей святковий день бажаю усім жителям міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині. А Більській Волі – процвітання, стабільності та розвитку у складі Вараської громади. Із приємністю хочу відмітити, що цьогоріч у новому приміщенні почала функціонувати амбулаторія загальної практики сімейної медицини. І також уже розпочалася давно очікувана реконструкція дороги, якою швидко і комфортно можна буде доїхати до центру громади.

Зі святом!

Із повагою міський голова Олександр МЕНЗУЛ