"Регламентна" комісія підтримала питання щодо утворення старостинських округів

Відбулося засідання Комісії з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку Вараської міської ради.

Серед питань, що розглянули депутати 11 листопада, були: про затвердження структури Вараського міського центру соціальних служб, про утворення старостинських округів Вараської міської територіальної громади, про скасування рішення Вараської міської ради щодо безоплатного користування нежитловими приміщеннями за договорами позички.

2479

Депутати розглянули усі проєкти рішень, що були винесені на обговорення, та підтримали їх, рекомендувавши до голосування на пленарному засіданні сесії Вараської міської ради, що відбудеться 12 листопада.