Для працівників "Вараштепловодоканал" придбано спецодяг

Працівники КП "Вараштепловодоканал" вперше одержали спеціальний одяг, необхідний для виконання завдань.

Зокрема, придбано 197 одиниць спецодягу, серед яких 22 одиниці одягу для електриків і чотири комбінезони для начальників змін, що відрізняються від інших комплектів. Також придбано і зимове спецвзуття.

vtvk new uniform

Одяг додатково оснащено світловідбивачами і нашивками із емблемою підприємства. Він виготовлений зі зносостійких тканин, які не бояться частого прання та сонячних променів. Замовлення виконано підприємцем із Сумської області згідно з проведеної тендерної процедури закупівлі.

40137

За словами начальника дільниці водовідведення підприємства Дмитра Жданюка, у працівників "Вараштепловодоканал" позитивне враження від спецодягу, що є якісним і зручним.

Нагадаємо, що із березня цього року керівництвом було розпочато видачу молока працівникам з особливо шкідливими умовами праці, яке передбачене КЗпП України та ЗУ "Про охорону праці", що не відбувалося за весь період існування підприємства.