"Вараштепловодоканал" пропонує споживачам оформити поетапну оплату повірки лічильників

Комунальне підприємство "Вараштепловодоканал" нагадує, що споживачі послуг можуть оформити поетапну оплату повірки приладів обліку.

Для того, щоб скористатися соціальною ініціативою підприємства – розстрочкою (безпроцентною) виплати коштів за повірку на увесь чотирирічний термін її дії – необхідно написати заяву.

"КП "Вараштепловодоканал" поділяє побоювання споживачів щодо суттєвих витрат на повірку приладів обліку. Більш того, у певній мірі, ми теж стали заручником вимог законодавства щодо такої повірки власниками цим вузлів обліку. Для багатьох, це доволі важко (повірка одного лічильника 215-225 грн.). А буває, що треба повірити одразу кілька таких пристроїв. Однак така "буква закону", такий порядок передбачив законодавець. І точно не ми. Водночас, наше підприємство задля попередження важких фінансових наслідків (як оплати повірки, так і т.з. усередненого обліку споживання), запровадило соціальну ініціативу – розстрочку (безпроцентну) виплати коштів за повірку на увесь термін чинності такої повірки, який складає 4 роки", – мовиться на сторінці підприємства у мережі Facebook.

Varash VTVK4

Написати заяву про розтрочення вартості повірки на 48 місяців можна за адресою: мікрорайон Вараш 25В, м.Вараш.

Відмітимо, що у КП "Вараштепловодоканал" та КП "УК "Житлокомунсервіс" змінилися банківські реквізити у зв'язку з рішенням наглядової ради АТ КБ "Приватбанк" про запровадження для філій банку єдиного МФО 305299.

Отже, із 20 листопада 2021 року реквізити КП "Вараштепловодоканал" необхідно вказувати такі:

Найменування організації: КП "ВТВК" ВМР
Код отримувача: 30536302
Назва банку: АТ КБ "Приватбанк"
Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA043052990000026004040701487
При формуванні платежів для категорій споживачів обов’язково зазначати:

"Населення" – особовий рахунок квартири споживача; "Юридичні особи та фізичні особи-підприємці" – номер договору.

Реквізити КП "УК "Житлокомунсервіс":

Найменування юридичної особи: КП "УК "ЖКС" ВМР
Місце знаходження юридичної особи: м.Вараш, вул.Кібенка, буд.№3
Ідентифікаційний код юридичної особи: 40894523
Назва банку: АТ КБ "Приватбанк"
Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA803052990000026005040704353