Комісія з питань захисту прав дитини розглянула 13 питань

23 листопада 2021 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайла Волинця відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 13 питань, серед яких:

• про забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, малолітніх дітей, у зв’язку з ухиленням батьків від виконання батьківських обов’язків;
  • про доцільність підготовки та подання до суду висновку органу опіки та піклування щодо позбавлення батьківських прав 2 громадян відносно двох малолітніх дітей;
  • про затвердження одного індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах;
  • про прийняття рішення щодо доцільності виплати допомоги за минулий період на дитину, над якою встановлено опіку, опікуну у зв’язку із неподанням своєчасно заяви із поважних причин;
  • про стан працевлаштування випускників 9-х та 11-х класів навчальних закладів Вараської міської територіальної громади 2020-2021 навчального року;
  • про взяття під соціальний супровід сім’ї громадянки, у якій виховується малолітня дитина;
  • про зняття із соціального супроводу п’яти сімей;
  • про продовження терміну соціального супроводу сім’ї, у якій виховується двоє малолітніх дітей.

2837

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету Вараської міської ради, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Головуючий Михайло Волинець наголосив, що кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності, за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Адже ефективний захист прав дитини – одне із основних завдань роботи комісії з питань захисту прав дитини.

За інформацією Служби у справах дітей виконавчого комітету Вараської міської ради