Працівники СБУ виявили незаконний видобуток піску на території Вараської громади

У селі Сопачів Вараської громади працівники СБУ викрили незаконне видобування піску.

У понеділок на території місцевого кар’єру було заблоковано вантажівку та трактор, у кабіні якого перебували двоє 20-річних жителів с.Сопачів.

1640082065560

Юнаки не мали дозвільних документів на видобування піску і лише пояснили співробітникам УСБУ у Рівненській області, що допомагають своєму знайомому перевозити пісок.

За результатами перевірки інформації, співробітниками УСБУ та Вараського ВП ГУНП у Рівненській області техніка була доправлена на штрафмайданчик відділу поліції. Нині ухвалюється рішення щодо внесення вказаної події до Єдиного реєстру досудових розслідувань та надання правової кваліфікації діям зазначених осіб.

1640082065545

1640082065571

Управління СБ України в Рівненській області інформує про настання кримінальної відповідальності за незаконний видобуток корисних копалин місцевого значення та порушення правил екологічної безпеки.