Вараська громада в цифрах: 4

Саме стільки випадків загибелі людей сталося на водних об'єктах Вараської громади упродовж 2021 року. Про це повідомляє Вараське районне управління Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

Загалом у поточному році на території Вараського району сталося 6 випадків загибелі громадян на воді (у 2020 році - сім випадків). На Рівненщині на водних об'єктах у 2021 році загинуло 28 осіб.

Varash cifra4

Усі випадки загибелі людей на водних об'єктах Вараського району у нинішньому і минулому році сталися на не відведених та не обладнаних належним чином водоймах.