Вітаємо з Новим роком!

Шановні жителі Вараської громади! Щиро вітаю Вас з Новим 2022 роком. Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому році!

Cердечно дякую за співпрацю депутатському корпусу Вараської міської ради, членам виконкому, працівникам виконавчого апарату міської ради, керівникам комунальних підприємств, установ та організацій міста, приватним підприємцям і всім громадянам, котрі впродовж року розвивали Вараську громаду.

Varash HNY

Вірю, що 2022-й рік принесе нам нові успіхи й звершення, а добрі справи, започатковані цьогоріч, знайдуть своє продовження у майбутньому.

Бажаю всім нам у наступному році здійснити всі заплановані справи та мрії, міцного здоров’я, щастя та злагоди, а головне – миру та процвітання нашій громаді.

Із повагою міський голова Олександр МЕНЗУЛ