Вараська громада в цифрах: 307

Стільки немовлят народилося впродовж 2021 року в акушерсько-гінекологічному відділенні Вараської багатопрофільної лікарні.

Зокрема, минулоріч з’явилося на світ 155 хлопчиків та 152 дівчинки. Найбільше немовлят народилося у липні місяці – 34 дитини, а найменше у червні – 14.

Varash cifra307

Зауважимо, що у грудні 2021 року Національна служба здоров'я України (НСЗУ), яка розподіляє гроші між медичними закладами за лікування пацієнтів, висунула додаткову умову щодо кількості пологів. Якщо у медичному закладі народжується менш 150 дітей на рік, то НСЗУ не підписуватиме із ними угоди.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!