Міський голова та голови депутатський фракцій Вараської міської ради заявляють про тиск на колектив РАЕС

Міський голова м.Вараш Олександр Мензул та голови депутатських фракцій Вараської міської ради звертають увагу керівництва держави на тиск, який нині чиниться на колектив Рівненської АЕС.

Відповідне звернення надіслано до Офісу Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та Ради національної безпеки і оборони України.

"Як людина, яка працювала на станції понад 23 роки та була відповідальною за ядерну безпеку, дуже добре розумію наскільки важливим є вплив психоемоційного стану людей на якість виконуваної ними роботи. В умовах того терору, який влаштували колективу станції постійними безпідставними перевірками, публічним тиском з використанням брудних інформаційних технологій працювати неможливо. [...] Я, як міський голова, за підтримки голів всіх депутатських фракцій Вараської міської ради вимагаю об’єктивного ставлення до колективу Рівненської АЕС, припинення тиску на колектив та керівництво, зупинення інформаційних атак, які наносять шкоду репутації підприємства та ядерній енергетиці в цілому", – зауважив очільник Вараської громади, член правління "Українського ядерного товариства" Олександр Мензул.

Місто Вараш є супутником Рівненської АЕС, майже половина депутатів Вараської міської ради працюють у різних підрозділах станції. Від успіхів діяльності підприємства залежить доля 54 тисяч жителів Вараської громади – минулоріч РАЕС сплачено до бюджету громади 436 млн 799 тис грн. Спроби знищити репутацію підприємства, його персоналу і керівництва негативно позначаться і на державному бюджеті України, до якого за допомогою так званої "реверсної дотації" із бюджету Вараської громади цьогоріч вилучається майже 120 млн гривень.

272067716 324644436339183 5307551325373645268 n

269599687 324644516339175 691808038902567462 n

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!