Запроваджено мобільний номер телефону для звернень жителів Вараської громади

Задля зручності жителів Вараської громади виконавчим комітетом віднині використовується мобільний номер телефону для звернень громадян та запитів на доступ до публічної інформації.

Запрошуємо телефонувати 067-579-57-60 із 8:00 до 17:15 упродовж понеділка-четверга і до 16:00 у п'ятницю (перерва на обід із 13:00 до 14:00). Спеціаліст зі звернень громадян Інна Олександрівна Герук радо надасть Вам потрібну інформацію. Подати звернення можна у каб.108 приміщення виконавчого комітету Вараської міської ради (1 поверх, майдан Незалежності 1, м.Вараш).

Інна Герук

Також повідомляємо, що до приймальної міського голови м.Вараш можна зателефонувати за номером 067-579-58-80.

Окрім цього зазнали змін і стаціонарні телефони посадових осіб – ознайомитися із чинними номерами можна у Телефонному довіднику на офіційному вебсайті.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!