Вараська громада в цифрах: 265 153

Стільки коштів зібрано під час благодійного вечору-аукціону "Крила надії" на підтримку та лікування важкохворої дитини Олексія Савостяника (діагноз СМА: спінальна м'язова атрофія).

Зокрема, учасники заходу могли долучитися до збору коштів, взяти участь у безпрограшній лотереї, позмагатися за право володіння цінними речами: футболка із автографом футболіста збірної України, гравця клубу "Манчестер Сіті" Олександра Зінченка, футболка нападника Народного клубу "Верес" (Рівне) Михайла Сергійчука з автографом та підписами партнерів по команді, книга від генерального директора ВП "Рівненська АЕС" Павла Павлишина та багато іншого. Також голова благодійного фонду "Наш край" Василь Яніцький додав до загальної зібраної суми ще 30 тис.грн на підтримку Олексія.

Varash cifra265153

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!