Вараська громада в цифрах: 3 278 308

Cаме на таку суму минулого року із бюджету громади профінансовано сантехнічних робіт за програмою співфінансування ремонтів багатоквартирних житлових будинків у Вараській громаді на 2021-2025 роки.

Загалом минулоріч у бюджеті громади було закладено для співфінансування ремонтів ОСББ 8 млн 044 тис. 777 грн, із яких співвласниками житлових будинків використано 7 млн 901 тис. 296 грн.

Varash cifra3278308 1

Окрім сантехнічних робіт також профінансовано покрівельні роботи (у чотирьох будинках), ремонт міжпанельних швів (у 14 будинках), електромонтажні роботи (в 1 будинку), ремонт фасаду одного житлового будинку.

Відмітимо, що участь у програмі співфінансування ремонтів взяли 32 ОСББ.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!