Вараська громада в цифрах: 67

Саме стільки осіб було працевлаштовано за сприяння Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості упродовж січня 2022 року. Із цього числа 56 громадян мали статус безробітніх.

Також із загальної чисельності працевлаштованих шість осіб мали додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, зокрема одна особа з інвалідністю.

Загалом у січні 2022 року послугами служби зайнятості скористалися 573 особи, в тому числі 541 безробітний громадянин.

Varash cifra67

Станом на 1 лютого 2022 року кількість вакансій у базі даних міської служби зайнятості становила 25 одиниць. У середньому на 1 вакансію претендували 18 безробітних.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!