Вараська громада в цифрах: 9180

Саме таку суму штрафів добровільно оплатили жителі Вараської громади за результатами розгляду протоколів адміністративної комісії при виконавчому комітету Вараської міської ради у попередньому році. Загальна сума штрафів складає 15 980 грн.

За інформацією Управління безпеки та внутрішнього контролю виконавчого комітету ВМР минулого року на розгляд адміністративної комісії надійшло 28 протоколів про адміністративні порушення, розглянуто 42 протоколи (14 – за 2020 рік, 23 – за 2021 рік), із них 5 – повернуто посадовим особам, котрі складали дані протоколи. За результатами розгляду винесено 37 постанов, а саме:

• 5 постанов про накладення штрафу на загальну суму 15 980 грн
  • 1 постанова про попередження
  • 31 постанова про закриття провадження

Varash cifra9180 1

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!