"Гуманітарна" комісія розглянула декілька питань галузі культури та освіти

Відбулося засідання Комісії з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту Вараської міської ради. Члени комісії розглянули два питання порядку денного, а також листи Управління освіти.

Передусім, 14 лютого, депутати розглянули проєкт рішення щодо затвердження базової мережі закладів культури місцевого рівня Вараської міської територіальної громади.

6652

6645

Затим, члени комісії підтримали проєкт рішення щодо припинення діяльності початкової школи у с.Уріччя, що є філією Мульчицького ліцею. За словами голови комісії Яни Горегляд (фракція "Європейська солідарність"), філія існує тільки "на паперах", навчальний процес уже давно не відбувається. У свою чергу заступник начальника Управління освіти Анатолій Горайчук відмітив, що необхідність ухвалення рішення викликана приведенням освітньої мережі Вараської громади до вимог чинного законодавства, адже попередній засновник філії – Володимирецька районна рада – такого рішення не ухвалив.

6647

Останнім питанням обговорили внесення змін до установчих документів Рудківського закладу загальної середньої освіти Вараської міської ради.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!