Круглий стіл Центру пробації із керівництвом Вараської громади

Вараський районний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Рівненській області організував круглий стіл із керівниками Вараської міської територіальної громади.

Під час заходу обговорювалися питання щодо надання допомоги субєктам пробації, а саме учасникам боїових дій, які засуджені до покарань, не повязаних з позбавленням волі або звільнені від відбування покарання з випробуванням.

2022 02 16 15 32 58 879 1

Основними питаннями порядку денного було прийнято рішення щодо надання допомоги і послуг, спрямованих на мінімізацію виявлених кримінальних потреб, пошук роботи, лікування, реабілітації і поліпшення материального становища.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!