Учитель з Вараської громади одержала відзнаку лауреата конкурсу "Учитель року"

У Рівному відбулося нагородження переможців, лауреатів та дипломантів І етапу всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2022".

Учора, 17 лютого, відзнаку лауреата конкурсу одержала Любов Перчиць, вчитель історії Мульчицького ліцею Вараської міської ради, лауреатка першого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2022" у номінації "Основи правознавства".

fa001798bed6eaa79f273b241b1e509c XL 1111

Любов Перчиць, світлина Управління освіти ВК ВМР

У Рівненській області за звання "Учитель року" змагалися 67 педагогів. Відбірковий етап визначив 16 переможців у кожній із номінацій.

620e572e6f3af294556072

Світлина Рівненської ОДА

Відзнаки переможцям вручили голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, заступник голови Рівненської облради Сергій Свисталюк, голова гуманітарної комісії Рівненської обласної ради, ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Черній, голова Рівненської обласної ради Профспілки працівників освіти і науки України Юрій Кравець та ін.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!