"Регламентна" комісія підтримала проєкт рішення щодо сприяння розвитку місцевого самоврядування

Відбулося засідання Комісії з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку Вараської міської ради.

Депутати розглянули питання про затвердження Програми сприяння розвитку місцевого самоврядування у Вараській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки, затвердження в новій редакції Положення відділу Державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Вараської міської ради, затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради в новій редакції.

IMG 6946регл

Одним із питань, що викликало обговорення 18 лютого внесення змін до рішення Вараської міської ради "Про затвердження міської програми "Безпечна громада" на 2019-2023 роки".

Члени комісія вирішили не підтримувати питання щодо внесення змін до рішення Вараської міської ради стосовно затвердження структури виконавчих органів Вараської міської ради, загальної чисельності працівників апарату управління.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!