У Вараській громаді утворено Економічну раду

У Вараській громаді діятиме Економічна рада. Відповідне рішення сьогодні ухвалили члени виконавчого комітету Вараської міської ради.

За словами міського голови м.Вараш Олександра Мензула, новостворена рада сприятиме ефективному контролю за використанням коштів громади та недопущення нераціонального їх використання.

Олександр Мензул

"До складу цієї ради увійдуть усі керівники департаментів, виконавчого комітету за напрямками діяльності та комунальних установ Вараської громади. Її діяльність буде публічною, кожен зможе ознайомитися із протоколами засідань. Найголовніша мета – не просто використання бюджетних коштів, а обґрунтоване та раціональне використання. Адже краще кошти зекономити і перенаправити за іншим напрямком, ніж просто "освоїти", – зазначив Олександр Мензул.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!