Польське місто-побратим Вараша висловило підтримку Україні

Місто-побратим Вараша - польське місто Волов - висловило підтримку Україні. Біля будівлі місцевого самоврядування майорить український прапор.

"Ми дуже стурбовані надходженням інформації про поточну ситуацію в Україні, пов’язану з військовою агресією Росії. Як ґміна Волова, ми висловлюємо підтримку українській владі та всім її громадянам, у тому числі нашим друзям із міст Броди та Вараш, із якими вже багато років співпрацюємо на міжнародному рівні. Ми з тобою серцем!", – зазначив у своєму зверненні на сторінці у Фейсбук бургомістр ґміни Даріуш Чмура.

1645610626724 1

1645610626710 1

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!