Звернення міського голови Олександра Мензула до жителів Вараської громади

В Україні запроваджено воєнний стан. Нині одне з головних завдань для жителів Вараської громади – зберігати спокій, забезпечити функціонування і роботу інфраструктури.

Комунальні служби, правоохоронці, військові працюють та діють за раніше складеними й обговореними планами.

Міський голова м.Вараш Олександр Мензул також закликає мешканців громади бути пильними, звертати увагу на наявність сторонніх осіб на території громади.

Просимо мешканців без потреби не виходити з дому. У разі такої необхідності майте при собі документ, що посвідчує особу.

Сьогодні школярі навчальних закладів Вараської громади залишаються удома та буде організоване дистанційне навчання.

Уранці відбулося засідання оперативного штабу територіальної оборони Рівненської області. Деталі на брифінгу озвучив голова ОДА Віталій Коваль.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!