Вараська громада: інформаційне повідомлення про ситуацію у громаді

Сьогодні вранці відбулося спільне засідання керівництва Вараської громади, керівництва структурних підрозділів виконавчих органів, депутатів Вараської міської ради, керівників комунальних підприємств.

Під час засідання обговорена ситуація, питання, що потребували нагального вирішення. Міський голова Олександр Мензул проінформував присутніх, що громада готова до життєдіяльності у режимі воєнного часу, тиждень-два тому уже було реалізовано певні превентивні заходи із забезпечення, формування резервів, охорони об'єтів тощо.

Також о 10:00 годині відбулося позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської міської територіальної громади. Ухвалено ряд рішень, котрі узгоджуються із відповідними службами, військовими формуваннями тощо. Протокол засідання готується, документ буде оприлюднено пізніше.

IMG 7320ТЕБНС

Міський голова Олександр Мензул зустрівся із представниками торгових мереж, власниками магазинів. У магазинах є підвищений інтерес покупців, однак багато товарів не купують. Водночас, власники магазинів запевнили, що жодного підняття цін не відбулося. Постачання товарів здійснюється у штатному режимі. Хлібозавод готовий продовжувати виробництво хліба.

274741839 328000592608383 3525380101013896889 n

За інформацією директора Вараської багатопрофільної лікарні Тетяни Латишенко, нині у медичному закладі сформовано запас медикаментів, перев'язувального матеріалу. Увесь персонал одержав необхідні інструкції, організоване цілодобове чергування.

Відмінено усі планові операції та госпіталізації. Також відмінено усі планові медичні огляди (окрім первинних). Виписані пацієнти, які можуть перебувати на амбулаторному лікуванні.

Формується запас донорської крові – організовано забір крові, донорів буде повідомлено додатково коли прийти. Підготовлені підвальні приміщення для укриття пацієнтів, котрі не можуть бути виписані.

Відтерміновано відпустки для працівників лікарні. Після 19:00 усі приміщення медичного закладу буде закрито, надходження пацієнтів відбуватиметься через приймальне відділення.

Вараський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки чекає чоловіків 18-60 років, резервістів. Також там можна записатися до територіальної оборони (Вараської роти). Адреса – мікрорайон Перемоги 21А, м.Вараш.

"Від кожного громадянина залежить майбутнє нашого українського народу. Кожен, хто має бойовий досвід і може приєднатися до оборони України, повинен прибути до відповідних центрів комплектації", – сказав під час сьогоднішнього брифінгу Глава держави.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!