Вараська громада: інформаційне повідомлення про ситуацію у громаді станом на 17:00

Сьогодні вранці міський голова Олександр Мензул повідомив, що ніч у Вараській громаді минула спокійно, безпеку забезпечували спільні патрулі поліції, мисливців і власників зброї. Також міський голова подякував жителям громади за дотримання комендантської години.

Відбулася розмова із директором Кузнецовського хлібозаводу Олегом Ординатом, який повідомив про те, що збільшиться кількість випеченого хлібу та він доставлятиметься у магазини. Підприємство забезпечене усім необхідним, працює у штатному режимі та здійснює підсилення напрямку виготовлення хлібо-булочних виробів.

Також упродовж дня надходили про жовті стрілки на деревах та інших місцях. Виявилося, що таким чином минулого року працівники КП "Благоустрій" позначали свої зливові стоки.

Зазначимо, Національна поліція України просить громадян звертати увагу на дивні знаки на дорогах та на будівлях, спорудах тощо та знищувати їх (засипати землею, замалювати і т.д.), оскільки це можуть бути бути вказівниками для ворожих військ країни-агресора. Кіберполіція створила спеціальний бот для повідомлень про виявлені мітки. Бот для каналу Телеграм @ukraine_avanger_bot

Дякуємо жителями Вараської громади за пильність, продовжуємо звертати увагу на все незвичне.

274717107 328575952550847 3536692277340755156 n
Жителі Вараської громади сьогодні вчилися жити в умовах воєнного стану під звук сирен: інформацію про повітряну тривогу оголосила Рівненська ОДА на підставі повідомлення від військових. Саме тому на Рівненщині було увімкнуто сирени. Пізніше Рівненською ОДА було дано відбій сигналу повітряної тривоги – обидва сигнали, які звучали сьогодні були БОЙОВІ. Загрози, які надходили з повітря – ліквідовані.

274482847 328749905866785 2010709401866528677 n

Звертаємо вашу увагу: як тільки ви зачуєте сигнал сирени, будь ласка, спокійно спустіться до підвального приміщення або знайдіть інше укриття, яке убезпечить вас від потрапляння можливих уламків.

Ми маємо навчитися жити у новій реальності – будь ласка, дійте спокійно і вивірено. Просимо ознайомитися із інструкцією нижче:

274216284 328618039213305 3552663677981349867 n
Отримали інформацію від директора Вараської багатопрофільної лікарні Тетяни Латишенко для тих, хто хоче здати кров – сьогодні здаватимуть кров донори, котрі уже пройшли обстеження, які виконали усі необхідні донорські вимоги.

Просимо усіх охочих здати кров телефонувати до кол-центру лікарні і записуватися за номерами телефонів: 067-363-78-68 та 067-435-99-49.

Осіб, які мають бажання стати донором, однак ще не пройшли обстеження, також просимо телефонувати до кол-центру Вараської лікарні: спеціалісти нададуть відповіді на усі ваші запитання.

Також пропонуємо долучитися до організації забезпечення гарячим харчуванням, продуктовими наборами та засобами особистої гігієни блокпостів, територіальноі оборони. Приміщення Вараської міської ради. Контактні особи: Ковальчук Оксана Василівна 068-022-45-40 Миколаєнко Наталія Павлівна 067-363-34-74

За повідомленням Управління інформації та зв'язків з громадськістю РАЕС, енергоблоки Рівненської АЕС працюють у штатному режимі. На енергоблоці №1 (ВВЕР-440) триває планово-попереджувальний ремонт. Усі роботи виконуються згідно з графіком. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Нагадаємо, відучора із 21:00 до 6:00 щодня до окремого розпорядження у Вараській громаді запроваджено комендантську годину. У зв'язку із запровадженням у Вараській громаді комендантської години, торгові заклади працюватимуть до 20:00. Це викликане тим, що працівникам магазинів необхідно дістатися до дому до початку дії комендантської години (21:00).

У період комендантської години продовжуватиметься спільне патрулювання поліції, мисливців і власників зброї Вараською громадою. Керівництво громади сьогодні також перебуватиме на цілодобовому чергуванні.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!