Вараська громада: інформаційне повідомлення про ситуацію у громаді станом на 19:30

Ранок у Вараській громаді знову розпочався з повідомлення міського голови Олександра Мензула, що ніч у Вараській громаді минула спокійно.

Сьогодні жителі громади довели, що ми справжня нація, яка дружньо та спільно долає будь-які труднощі та допомагає один одному – на світлинах результат небайдужості багатьох людей, котрі відгукнулися допомогти з організацією харчування патрулів та хлопців із територіальної оборони.

У вараських ліцеях №2,3 та 4, а також у ліцеї с.Сопачів, гімназії та дитсадку с.Заболоття сьогодні плели маскувальні сітки: небайдужі жителі приносили старий одяг і допомагали перетворити його на потрібний у нинішній час річ.

Дякуємо кожному з вас! Спільними зусиллями ми зможемо подолати окупанта!

Оскільки у вараських соцмережах з'явилася величезна кількість повідомлень про осіб, що малюють мітки, міський голова м.Вараш Олександр Мензул закликав жителів допомогти їх відшукати та надавати всю інформацію про них до правоохоронних органів.

Очільник громади розповів для жителів Вараської громади про ті речі, які найбільше їх турбують: про сигнали "повітряна тривога", ситуацію на кордоні та у Вараському районі, про роботу освітньої галузі під час воєнного стану та про комендантську годину.

У Вараській міській раді розпочали збір коштів на потреби Вараської роти територіальної оборони. Скринька знаходиться у приміщенні Вараської міської ради.

Якщо ви ще не витратили свою "ковідну" тисячу, то є дуже хороша можливість допомогти армії, яка наразі захищає нас від російських окупантів. Кошти можна переказати через Portmone – всю суму виплати у 1000 грн або залишок, який у вас є на банківській картці "єПідтримки".

Також кошти можна надіслати на спеціальний банківський рахунок фонду: UA223226690000026007300905964

Національний банк України ухвалив рішення про відкриття спеціального рахунку для збору коштів на підтримку Збройних Сил України, які боронять нашу державу від збройного нападу Російської Федерації.

Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA843000010000000047330992708

Рахунок мультивалютний, він створений і відкритий як для переказу коштів від міжнародних партнерів і донорів – у іноземній валюті (доларах США, євро, британських фунтах, швейцарських франках, австралійських, канадських доларах, юані женьміньбі та єнах), так і від українського бізнесу та громадян – у національній валюті.

Пам'ятаємо, що кожна гривня важлива для наших захисників!

Реквізити офіційного спеціального рахунку на підтримку ЗСУ мультивалютний UA843000010000000047330992708

Також з'явилася інформація про нове місце укриття. Забудовник котеджів на вулиці Колгоспній у Вараші (біля церкви Благодать) пропонує у якості укриття підвальне приміщення (монолітне, утеплене) під котеджами, у якому можуть знайти прихисток жителі мікрорайону Ювілейний.

274746506 329405855801190 3592571865196486482 n

За повідомленням Управління інформації та зв'язків з громадськістю РАЕС, енергоблоки Рівненської АЕС працюють у штатному режимі. На енергоблоці №1 (ВВЕР-440) триває планово-попереджувальний ремонт. Усі роботи виконуються згідно з графіком. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Нагадаємо, із 21:00 до 6:00 щодня до окремого розпорядження у Вараській громаді запроваджено комендантську годину. У зв'язку із запровадженням у Вараській громаді комендантської години, торгові заклади працюватимуть до 20:00. Це викликане тим, що працівникам магазинів необхідно дістатися до дому до початку дії комендантської години (21:00).

У період комендантської години продовжуватиметься спільне патрулювання поліції, мисливців і власників зброї Вараською громадою. Керівництво громади сьогодні також перебуватиме на цілодобовому чергуванні.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!