Вараська громада: інформаційне повідомлення про ситуацію у громаді станом на 20:00

Ситуація у громаді контрольована, вулиці постійно парулюються, оборона постійно посилюється.

До Київщини відправилась чергова допомога від жителів Вараської громади. Волонтери сформували пакети продуктових наборів, одягу та речей першої необхідності, які відправилися до постраждалих територій від російської агресії. Дякуємо усім за небайдужість та допомогу! Збір продовжується.

274966180 332256345516141 1875312151158277833 n

Штаб гуманітарної допомоги (Київ, Ірпінь, Гостомель, Буча) знаходиться у приміщенні Вараського ліцею №4 (центральний вхід). Графік роботи з 8:00 до 18:00. Координатор прийому допомоги – Сахнюк Євгенія Володимирівна, телефон 067-176-62-22.

У закладах освіти громади активісти продовжують роботу із плетіння маскувальних сіток.

Волонтерський штаб Вараської громади сьогодні збирав будівельні матеріали, інструменти та обладнання для посилення оборони громади. Також продовжуємо збирати одяг, продукти харчування та інше для формування гуманітарної допомоги для постраждалих територій внаслідок бойових дій.

До Вараської громади надійшла медична та гуманітарна допомога з Литви та Польщі. Одна з допомог для Вараської багатопрофільної лікарні медичні засоби. Інші чотири гуманітарних: одяг, продукти, засоби гігієни, дитяче харчування та інше. Дякуємо закордонним друзям, за підтримку та допомогу у цей нелегкий час для нашої країни!

274705534 332308978844211 4630795701679728121 n

Мальтійська служба допомоги продовжує проводити у Вараському ліцеї №1 навчання з надання домедичної допомоги для мешканців громади. Попередній запис на заняття за телефоном: 098-440-95-82 – Середа Наталія Антонівна.

Усі, хто хочуть здобути навички поводження зі зброєю, можуть записатися до навчальних груп. До складу групи можуть увійти лише повнолітні громадяни України. Навчання відбуватиметься на базі Вараських ліцеїв №2 та №5.

Контактні особи:

• Яна Іванівна Горегляд 068-836-80-07 (Вараський ліцей №2).
  • Наталія Петрівна Мацієвська 068-030-07-09 (Вараський ліцей №5).

У приміщенні Центру дозвілля за адресою м-р Будівельників 2А (“Лісова пісня”) жителі Вараської громади можуть отримати калій йодид, який призначений для прийому у випадку катастрофи з радіаційним забрудненням. У будні дні це можна зробити з 09:00-15:00 год., у вихідні з 10:00-12:00. Препарат отримають лише ті люди, котрі не отримали його раніше за місцем проживання.

Директор Департаменту соціального захисту та гідності Світлана Осадчук поділилася порадами, що робити при панічних атаках та як заспокоювати дітей.

Центр вакцинації населення від COVID-19 у Вараші працює за адресою м-р Будівельників 2А ("Лісова пісня") у будні в штатному режимі, у вихідні робочий час скорочений, центр працює з 10:00 – 12:00.

Державна міграційна служба України тимчасово призупинила роботу власних інформаційних систем. За словами відомства, рішення про відключення усіх інформаційних систем було прийнято з метою збереження персональних та чутливих біометричних даних громадян України.

Повністю призупинено роботу усіх територіальних органів та підрозділів міграційної служби.

За інформацією, що надійшла від Центру надання адміністративних послуг, 4 березня з 10:00 до 12:00 у приміщенні ЦНАПу (м-р Будівельників 25/1) будуть видавати довідки про місце реєстрації до ID картки (додаток до паспорта нового зразка громадянина України).

Також за інформацією Пенсійного фонду України, пенсії, грошові допомоги будуть виплачуватися. Навіть якщо вам довелося залишити місце фактичного проживання. Уряд ухвалив альтернативні механізми для їх виплат у зв'язку з воєнним станом в Україні.

Нагадаємо, у відділі ДРАЦС здійснюється реєстрація первинних документів щодо реєстрації народження та смерті незалежно від місця реєстрації громадян за попереднім записом. Контактний номер телефону: 099-478-80-42.

Застерігаємо жителів Вараської громади про інформативні провокації, до яких вдається ворог. Сьогодні було "зламано" офіційні вебсайти громад Волинської області, а також у центральній Україні. На цих сторінках з'явилася інформація, про ніби-то капітуляційне звернення, про яке попереджала Служба безпеки України.

274661383 332425365499239 238766097179695204 n

За повідомленням Управління інформації та зв'язків з громадськістю РАЕС, енергоблоки Рівненської АЕС працюють у штатному режимі. На енергоблоці №1 (ВВЕР-440) триває планово-попереджувальний ремонт. Усі роботи виконуються згідно з графіком. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Нагадаємо, із 21:00 до 6:00 щодня до окремого розпорядження у Вараській громаді запроваджено комендантську годину. У зв'язку із запровадженням у Вараській громаді комендантської години.

У період комендантської години продовжуватиметься спільне патрулювання поліції, мисливців і власників зброї Вараською громадою.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!