Вараська громада: інформаційне повідомлення про ситуацію у громаді станом на 20:55

Ситуація у громаді контрольована, на вулицях чергують патрулі, оборона громади постійно посилюється.

Міський голова Олександр Мензул сьогодні в інтерв'ю для журналістів телеканалу Енергоатом розповів жителям громади про ситуацію у Вараській громаді.

Волонтерський штаб змінив своє місце розташування – відтепер усе необхідне для наших захисників необхідно приносити до Палацу культури. Потреби штабу наступні:

• сіль
  • олія
  • цукор
  • сітки;
  • консервація
  • чай
  • кава
  • макарони;
  • перець мелений чорний
  • сало;
  • білизна чоловіча та жіноча (лише нова)
  • металеві миски для їжі (глибокі та мілкі)
  • ложки металеві
  • сир
  • ковбаса
  • борошно
  • цигарки
  • медикаменти (валідол, заспокійливі краплі, жарознижуючі, протизапальні нестероїдні (диклофенак та ін.), гарячі пакети протизастудні)

photo 2022 03 06 17 43 27

Сьогодні чергові сім тон гуманітарної допомоги попрямували до постраждалих від бойових дій регіонів. До слова, дівчата з волотерського штабу підрахували, що із 1-го березня завдяки кожному жителю нашої громади ми направили уже 13 машин різної тонажності (більше 40 тон) гуманітарної допомоги.

Також відсьогодні у Палаці культури розміщується і Служба психологічної підтримки виконавчого комітету Вараської міської ради (каб.46, навпроти каси). Номер телефону: 098-488-96-88.

Маскувальні сітки сьогодні плели у Вараському ліцеї №3.

Начальник відділу охорони здоров'я служби охорони праці ВП Рівненська АЕС Наталія Кучерук сьогодні проводила навчання з надання домедичної допомоги у ДНЗ №6.

Також сьогодні відбулися ознайомчі заняття щодо зброї у Вараському ліцеї №2.

Центр надання адміністративних послуг (м-р Будівельників 25/1, м.Вараш) продовжив видавати довідки про місце реєстрації до ID картки (додаток до паспорта нового зразка громадянина України).

За інформацією від Державної міграційної служби України, з 1 березня 2022 року строк дії паспортів громадян України для виїзду за кордон може продовжуватись на 5 років.

Крім того, до паспортів батьків або законних представників здійснюється вклеювання фотокартки дітей із зазначенням їх персональних даних. Ця інформація посвідчує їхню особу та підтверджує громадянство України.

Продовження терміну дії паспортів, вклеювання фотокарток дитини до паспортів батьків або законних представників, у Вараській громаді здійснює Вараський міський сектор Державної міграційної служби. Для запису та отримання консультацій звертайтеся за номером: 066-948-46-85.

Нагадаємо, у відділі ДРАЦС здійснюється реєстрація первинних документів щодо реєстрації народження та смерті незалежно від місця реєстрації громадян за попереднім записом. Контактний номер телефону: 099-478-80-42.

Сьогодні група дітей Вараської громади поїхала до ґміни Волов міста-побратима Вараша. Дякуємо польській стороні за те, що віднайшли можливість прийняти наших дітей, яким буде спокійніше у цей час, а також підприємцям громади, котрі посприяли щодо транспортування.

7745
Міський голова Олександр Мензул розповів мешканцям про те, що у Вараській громаді комунальні підприємства функціонують, забезпечується постачання електроенергії, води, тепла та наголосив на необхідності сплачувати за спожиті комунальні послуги, а також про те, що держава та громада повністю виконують зобов'язання щодо виплат пенсій і різноманітних допомог.

Жителі Вараської громади у Палаці культури сьогодні збирали підписи щодо "закриття" неба над Україною.

Також увечері, під звуки сирен, відбулося 4 пленарне засідання 18 сесії Вараської міської ради. У форматі онлайн. Депутати розглянули одне питання  звернення на підтримку прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною. 27 голосів "за".

763

764

За повідомленням Управління інформації та зв'язків з громадськістю РАЕС, енергоблоки Рівненської АЕС працюють у штатному режимі. На енергоблоці №1 (ВВЕР-440) триває планово-попереджувальний ремонт. Усі роботи виконуються згідно з графіком. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Нагадаємо, із 21:00 до 6:00 щодня до окремого розпорядження у Вараській громаді запроваджено комендантську годину. У зв'язку із запровадженням у Вараській громаді комендантської години.

У період комендантської години продовжуватиметься спільне патрулювання поліції, мисливців і власників зброї Вараською громадою.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!