Наступного тижня у Вараській громаді буде відновлено дистанційне навчання

Із 14 березня для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вараської громади буде відновлено дистанційне навчання. Відповідне розпорядження міського голови нині у процесі підготовки.

До уваги тих, хто вимушений був залишити свої домівки і нині перебуває у родичів, друзів, знайомих у Вараші ви можете звернутися до директора найближчої школи й вашу дитину буде долучено до процесу дистанційного навчання.

Також у Вараші працюватимуть два дошкільних навчальних заклади  для дітей працівників стратегічних підприємств і підприємств і організацій, що забезпечують життєдіяльність громади.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!