Вараська громада: інформаційне повідомлення про ситуацію у громаді станом на 18:45

У громаді й надалі посилюють тероборону, працюють з гуманітарними вантажами та підтримкою всіх, хто цього потребує. Дякуємо мешканцям громади, волонтерам, підприємцям, які надають допомогу армії та постраждалим українцям!

Кількість запитів щодо гуманітарної допомоги для постраждалих від бойових дій зростає. Просимо жителів громади долучатися до збору необхідного – Штаб гуманітарної допомоги знаходиться у приміщенні Вараського ліцею №4 (центральний вхід). Графік роботи з 8:00 до 18:00. Координатор прийому допомоги – Сахнюк Євгенія Володимирівна, телефон 067-176-62-22.

Нагадуємо, усе необхідне для наших захисників необхідно приносити у Волонтерський штаб, котрий знаходиться у Палаці культури.

Потреби штабу сьогодні наступні:

• дитяче харчування;
  • підгузки;
  • пральний порошок;
  • електричні плити;
  • шампуні;
  • мило;
  • цукерки;
  • шкарпетки;
  • станки для гоління;
  • чоловічі майки, футболки, труси (нові, різних розмірів);
  • металеві глибокі миски;
  • пластикові відра з кришками на 10 та 20 л;
  • металеві каструлі на 20 та більше літрів;
  • губки для миття посуду;
  • рідина для миття посуду;
  • дріжджі сухі;
  • великі пакети для сміття;
  • заправки борщові;
  • майонез;
  • кетчуп;
  • цигарки;
  • крупи;
  • макарони;
  • чай;
  • кава;
  • овочі свіжі;
  • сіль;
  • цукор;
  • печиво;
  • каремати, спальники;
  • речі з флісу (для пошиття балаклав та бафів);
  • масло вершкове;
  • сир плавний типу Янтар;
  • матраси;
  • флісовий одяг;
  • пледи темних кольорів.

Вживаний одяг є в достатній кількості, наразі необхідності ньому немає.

Вараський центр первинної медичної допомоги працює згідно з графіком.

Контакт центр - 7:00-18:00 (098-388-32-26, 067-361-71-21, 036-362-40-03).

Вараська багатопрофільна лікарня працює цілодобово. Поліклініка працює в звичному режимі.

Безкоштовні телефони кол-центру: 067-363-78-68, 067-435-99-49.

У відділі РАЦС здійснюється реєстрація первинних документів щодо реєстрації народження та смерті незалежно від місця реєстрації громадян. Попередній запис за тел.099-478-80-42.

Нагадаємо, що продовженням строку дії закордонних паспортів, вклеюванням фотокарток дитини до паспортів батьків або законних представників у Вараській громаді здійснює Вараський міський сектор Державної міграційної служби. Для запису та отримання консультацій звертайтеся за номером: 066-948-46-85.

Служба психологічної підтримки виконавчого комітету Вараської міської ради розміщується у Палаці культури (каб.46, навпроти каси). Номер телефону: 098-488-96-88.

Центр надання адміністративних послуг працює у звичному режимі з 8:00 до 16:00 год. Громадяни можуть отримати послуги, що надаються Вараською міською радою та довідки про місце реєстрації (додаток до ID-картки).

ЦНАП працює за адресою: м-р Будівельників 25/1, м.Вараш.

Звертаємо вашу увагу, що усі послуги, що надаються із використанням Єдиних державних реєстрів (видача паспорту громадянина України та паспорту для виїзду закордон, реєстрація права власності, реєстрація ФОП та ЮО, послуга "єМалятко", приписка/виписка тощо) тимчасово не надаються.

Мальтійська служба допомоги розпочала набір на безкоштовне заняття за курсом BLS (базова підтримка життя). Протокол базової підтримки життя Basic Life Support (BLS) передбачає виконання чіткої послідовності дій для допомоги потерпілому. Навчання відбуватимуться у Вараській гімназії.

Навчальні групи формуються за попереднім записом. Контактний номер телефону: +38 (068) 322 92 12 - Дмитро.

Центр протидії дезінформації РНБО навів перелік, що цивільним особам варто мати з собою при переміщенні в автомобілі на довгі відстані, а також – що не варто брати.

Возіть в автомобілі у воєнний час:

• Ковдру або спальник на кожного пасажира, каремат;
  • Аптечку;
  • Воду (1-3 л на особу);
  • Зарядки та живлення від розеток автомобіля;
  • Домкрат, набір ключів, вогнегасник, «крокодили» для зарядки акумулятора, рукавички, знак аварійної зупинки, світловідбиваючий жилет;
  • Пальне у металевій каністрі;
  • Запасне колесо;
  • Туристичну лопату;
  • Запас антифризу, мастила для двигуна, гальмівної рідини;
  • Буксирувальний трос;
  • Автомобільний компресор.
    Уникайте возити в авто у воєнний час:
  • Зброю, якщо ви не військовий і зброя незареєстрована;
  • Ніж з ознаками бойового;
  • Будь-який військовий атрибут , включаючи стилізований одяг, взуття, сумки та рюкзаки військового типу;
  • Пальне або іншу горючу рідину у крихкій тарі.
    Наголошуємо, при перетині блок-постів зніміть відеореєстратор!

Із понеділка, 14 березня, для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вараської громади планується відновити дистанційне навчання. Відповідне розпорядження міського голови нині у процесі підготовки.
Звертаємося до тих, хто вимушений був залишити свої домівки і нині перебуває у родичів, друзів, знайомих у Вараші - ви можете звернутися до директора найближчої школи й вашу дитину буде долучено до процесу дистанційного навчання.

Також у Вараші працюватимуть два дошкільних навчальних заклади - для дітей працівників стратегічних підприємств та підприємств і організацій, що забезпечують життєдіяльність громади.

За повідомленням Управління інформації та зв'язків з громадськістю РАЕС, енергоблоки Рівненської АЕС працюють у штатному режимі. На енергоблоці №1 (ВВЕР-440) триває планово-попереджувальний ремонт. Усі роботи виконуються згідно з графіком. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Нагадаємо, із 21:00 до 6:00 щодня до окремого розпорядження у Вараській громаді запроваджено комендантську годину. У зв'язку із запровадженням у Вараській громаді комендантської години.

У період комендантської години продовжуватиметься спільне патрулювання поліції, мисливців і власників зброї Вараською громадою.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!