Олександр Мензул: Можливо іноземні ЗМІ зможуть достукатися до НАТО

Міський голова м.Вараш Олександр Мензул сьогодні зустрівся із французькими журналістами телеканалу ARTE.tv

"Розповів глядачам телеканалу, що ми готові захищати свою землю. І що ситуація у Вараській громаді під контролем. Ми показали роботу нашого волонтерського штабу, до якого приносять необхідне жителі нашої громади, а також надходить допомога з-за кордону. Окрім цього поспілкувалися про ядерний тероризм, до якого зараз вдалися окупанти. Можливо саме іноземні ЗМІ достукаються до НАТО і нарешті буде закрите наше небо й орки припинять бомбардувати мирне населення наших міст", – зазначив міський голова.

275458406 337697031638739 6184230084123307396 n

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!