Вараська громада: інформаційне повідомлення про ситуацію у громаді станом на 19:45

Вараська громада продовжує посилювати оборону, зокрема, уночі наші захисники відпрацьовували спільне патрулювання міста й громади мобільними групами. Сьогоднішній ранок почався сигналами декількох повітряних тривог. Кордон країни з нашого боку під контролем українських прикордонників.

Психолог Служби психологічної підтримки виконавчого комітету Вараської міської ради надала мешканцям громади практичні поради як допомогти літнім людям та дітям впоратися із тривожністю у воєнний час.

Служба психологічної підтримки виконавчого комітету Вараської міської ради розміщується у Палаці культури (каб.46, навпроти каси). Номер телефону: 098-488-96-88.

Окрім цього в Україні працює цілодобова платформа психологічної допомоги "Розкажи мені". Задля отримання безкоштовної конфіденційної допомоги, потрібно лише стисло описати свій запит і залишити заявку на сайті https://tellme.com.ua

tellme2

Сьогодні до нас приїхала допомога від жителів польського міста Радомсько (Radomsko). Вдячні сусідам за продукти харчування, одяг, текстиль, засоби гігієни, дитячі візочки, дитяче харчування, медикаменти і навіть пальне!

275728228 337556504986125

Це вже ДРУГИЙ ВАНТАЖ із Радомсько! Дуже дякуємо, що підставляєте нам своє дружнє плече у важкий час!

275730220 337556494986126

Усі ці товари будуть додані до гуманітарних вантажів, котрі наша громада надсилає до районів, що постраждали від бойових дій.

Кількість запитів щодо гуманітарної допомоги для постраждалих від бойових дій зростає. Просимо жителів громади долучатися до збору необхідного – Штаб гуманітарної допомоги знаходиться у приміщенні Вараського ліцею №4 (центральний вхід). Графік роботи з 8:00 до 18:00. Координатор прийому допомоги – Сахнюк Євгенія Володимирівна, телефон 067-176-62-22.

275016446 331240348951074 7279706380631365886 n

Нагадуємо, що усе необхідне для наших захисників і постраждалих від бойових дій можна також принести до Волонтерського штабу, котрий знаходиться у Палаці культури.

Відмітимо, що ВЖИВАНИЙ ОДЯГ Є У ДОСТАТНІЙ КІЛЬКОСТІ, НАРАЗІ НЕОБХІДНОСТІ У НЬОМУ НЕМАЄ.

Сьогодні міський голова м.Вараш Олександр Мензул зустрівся із французькими журналістами телеканалу ARTE.tv

275373725 337697371638705 7369905550327230405 n

"Розповів телеканалу, що ми готові захищати свою землю. І що ситуація у Вараській громаді під контролем. Ми показали роботу нашого волонтерського штабу, до якого приносять необхідне жителі нашої громади, а також надходить допомога з-за кордону. Окрім цього поспілкувалися про ядерний тероризм, до якого зараз вдалися окупанти. Можливо саме іноземні ЗМІ достукаються до НАТО і нарешті буде закрите наше небо й орки припинять бомбардувати мирне населення наших міст", – зазначив міський голова.

Мальтійська служба допомоги оголосила набір на безкоштовне заняття за курсом BLS (базова підтримка життя), яке відбудеться у вівторок, 15 березня, о 14:00. Протокол базової підтримки життя Basic Life Support (BLS) передбачає виконання чіткої послідовності дій для допомоги потерпілому. Навчання відбуваються у Вараській гімназії.

275424057 337072608367848 6178671730661681472 n 1

До уваги громадян, що нині перебувають на території Вараської громади! На період перебування у громаді ваші діти можуть продовжувати навчання у закладах освіти Вараської громади. Задля цього треба зареєструватися у Департаменті соціального захисту та гідності (067-265-11-58), затим завітати до директора найближчої до вас школи й обрати форму навчання.

Очільник Вараської громади Олександр Мензул закликав представників малого та середнього бізнесу, фірм і компаній відновити роботу у різних ділових напрямках.

За інформацією Координаційного центру з надання правової допомоги грошова допомога, пільги та субсидії у разі неможливості їх виплати у районах проведення бойових дій будуть виплачуватися.

За повідомленням Управління інформації та зв'язків з громадськістю РАЕС, енергоблоки Рівненської АЕС працюють у штатному режимі. На енергоблоці №1 (ВВЕР-440) триває планово-попереджувальний ремонт. Усі роботи виконуються згідно з графіком. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Нагадаємо, із 21:00 до 6:00 щодня до окремого розпорядження у Вараській громаді запроваджено комендантську годину. У зв'язку із запровадженням у Вараській громаді комендантської години.

У період комендантської години продовжуватиметься спільне патрулювання поліції, мисливців, власників зброї територіальної оборони Вараської громади.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!