Засідання виконавчого комітету в умовах воєнного стану

Відбулося засідання виконавчого комітету Вараської міської ради з урахуванням особливостей воєнного стану.

У вівторок, 15 березня, члени виконавчого комітету розглянули 28 питань.

Серед запронованих на розгляд проєктів рішень – щодо організації обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у Вараській міській територіальній громаді, внесення змін до мережі закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Вараської громади, затвердження фінансових планів комунальних підприємств громади, затвердження переможця конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування №7 "Автовокзал – Реабілітаційний центр – Автовокзал", погодження внесення змін до договорів оренди, надання дозволу громадянам на вчинення правочину тощо.

Усі розглянуті проєкти рішень були розглянуті та підтримані членами виконавчого комітету Вараської міської ради.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!