Олександр Мензул зустрівся з журналістами німецького телеканалу ZDF

Вараська громада продовжує приймати журналістів іноземних ЗМІ – сьогодні у Вараші працювали представники німецького національного телеканалу ZDF. Тема спілкування незмінна – військова агресія рф та готовність громади дати відсіч ворогу й захистити об'єкт критичної інфраструктури.

"Ми готові захистити свою землю, у нас для цього достатньо сил. Звернув увагу аудиторії телеканалу, що для України вкрай необхідна допомога із системами ППО. Окрім цього МАГАТЕ, ООН мають подбати про захист ядерних об'єктів на території України миротворчими силами", – зауважує міський голова Олександр Мензул.

8352

Нагадаємо, що днями очільник громади спілкувався із журналістами французьких Le Figaro, France 24, ARTE.tv, американською газетою Washington Post, арабським телеканалом Al Jazeera та ін.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!