У Вараші уперше засідала Економічна Рада

Відбулося перше засідання Економічної Ради виконавчого комітету Вараської міської ради. Орган утворено для організації ще кращого контролю використання бюджетних коштів.

До складу ЕР увійшли заступники міського голови, начальники декількох управлінь та відділів, директори департаментів ВК ВМР. Очолює ЕР міський голова Олександр Мензул.

8462

Ідея утворення дорадчого органу виникла іще на початку року. Вараська громада є першою серед інших органів місцевого самоврядування, де дії подібний орган.

Сьогодні члени Ради розглядали публічні закупівлі товарів, робіт та послуг розпорядників бюджетних коштів та комунальних підприємств, проведення яких планується у період воєнного стану, заслуховували обгрунтування їх необхідності та призначення.

8450

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!