Вараська громада в цифрах: 699

Саме стільки осіб у Вараській громаді звернулися за психологічною допомогою.

Переважна більшість серед цієї кількості – внутрішньо переміщені особи (650). Також отримали індивідуальну психологічну допомогу 19 дітей.

Varash attention131 2

Нагадуємо, що у громаді продовжує працювати Служба психологічної підтримки виконавчого комітету Вараської міської ради – розміщується у Палаці культури (каб.46, навпроти каси).

Номер телефону цілодобового зв'язку: 098-488-96-88.

Поради психолога Служби психологічної підтримки виконавчого комітету Вараської міської ради як підтримати літніх людей, дітей у часи війни.

Директор Департаменту соціального захисту та гідності ВК ВМР, кризовий психолог Світлана Осадчук дає поради як діяти, щоб подолати панічну атаку у людини.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!