Відбулося засідання виконавчого комітету Вараської міської ради

Відбулося засідання виконавчого комітету Вараської міської ради.

У четвер, 5 травня,  члени комітету розглянули 10 питань, що стосуються організації життєдіяльності громади.

Зокрема, питання щодо завершення опалювального сезону у м.Вараш та с.Заболоття Вараської громади. Члени виконавчого комітету ухвалили рішення про завершення опалювального сезону у м.Вараш із 5 травня, а у с.Заболоття  із 16 травня.

Також на засіданні ухвалили й інші рішення, зокрема щодо виплати адресної допомоги на придбання житла для учасників АТО/ООС, членів сім’ї загиблого (померлого) учасника АТО/ООС на умовах співфінансування, висунення кандидатур на присвоєння почесного звання України "Мати-героїня".

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!