Виконавчий комітет підтримав проєкт рішення щодо перейменування вулиць

Відбулося засідання виконавчого комітету Вараської міської ради.

У середу, 1 червня, членам комітету запропонували до розгляду 20 питань, що стосуються організації життєдіяльності громади.

Зокрема, члени виконкому підтримали проєкт рішення Вараської міської ради "Про перейменування вулиць в м.Вараш, с.Більська Воля, с.Рудка, с.Сопачів". Так, відповідно до рішення, планується перейменувати наступні вулиці у Вараській громаді:

• вул. Колгоспна в місті Вараш на вул.Волонтерська;
  • вул. Колгоспна в селі Більська Воля на вул.Затишна;
  • вул. Бегми в селі Більська Воля на вул.Садова;
  • вул. Жовтнева в селі Рудка на вул.Щаслива;
  • вул. Колгоспна в селі Сопачів на вул.Зоряна;
  • вул. Партизанська в селі Сопачів на вул.Кар’єрна.

Також на засіданні члени виконавчого комітету вирішили спрямувати розроблений проєкт Стратегії розвитку Вараської громади на період до 2027 року до міжнародних інституцій, що сприяюють розвитку громад задля одержання економіко-юридичного аналізу. За словами міського голови Олександра Мензула проєкт стратегії розвитку громади вже потрібно приводити до нових реалій і, відповідно, думати про життя та розвиток у пост воєнний час.

Ухвалено й інші рішення, зокрема щодо затвердження мережі закладів дошкільної освіти Вараської міської територіальної громади, організацію харчування учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти Вараської міської територіальної громади на 2022 рік, надання грошової компенсації за придбання шкільної та спортивної форми дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, які навчаються у закладах загальної середньої освіти Вараської громади, підтримані проєкти рішень, що стосувалися питань опіки та піклування.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!